На бульварі Шевченка початок ремонту залежить від погоди

Новини Черкаси

Вже сьогодні почнуть роботи на бульварі Шевченка і у випадку сприятливих погодних умов ремонт  триватиме найближчі 2 тижні. Про це  під час бріфингу повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

 

Вже відсьогодні у Черкасах стартують роботи з ремонту дорожнього покриття по бульвару Шевченка, де на початку зими було проведено фрезерування. Проте через погіршення погодних умов відповідні роботи підрядником були зупинені.

За інформацією міського голови Черкас  влада змусить підрядника,  виправити всі недоліки, що виникли внаслідок такого відтермінування, власним коштом. Тобто загальний обсяг бюджетного фінансування на ремонт бульвару Шевченка, який був визначений ще торік, не збільшиться. За його словами, єдине корегування може бути зроблено у разі виявлення заасфальтованих раніше решіток зливової каналізації, де, можливо, доведеться ставити додаткові кільця, решітки та здійснювати бетонування.

– Хоча у зв’язку з невиконанням робіт підрядником в обіцяний термін по бульвару, департамент архітектури та містобудування  може надати підряднику негативний висновок. І в майбутньому влада з ним не працюватиме, – акцентував Анатолій Васильович.

Водночас очільник міста наголосив, що поділяє відповідальність за стан центральної частини бульвару Шевченка. Тож, аби попередити подібне, пообіцяв наступного тижня провести зустріч з іншими підрядниками, щоб вони прозвітували про зроблене та розповіли, як бачать хід робіт і чи вкладаються ті  у визначені терміни.

– Наведу приклад, вчора працюючи на відрізку дороги по вулиці від Небесної сотні, виявили, що там товщина асфальту 4 сантиметри і покладений він просто на пісок. Тобто, там фактично треба робити частину дороги наново. Це свідчить про те, що у попередні періоди очевидно головним в роботі була швидкість, а не якість. Це треба виправляти, – констатував міський голова.

За матеріалами сайту ЧМР

Розповісти друзям
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.