На автошляхах Черкащини продовжуються роботи із ліквідації ямковості

Золотоноша Новини Черкаської області

З настанням сприятливих погодних умов підрядною організацією ДП «Черкаський облавтодор», на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, продовжуються масові роботи з ліквідації ямковості.

Погодні умови дозволяють проводити ремонт дорожнього покриття з використанням гарячих асфальтобетонних сумішей та значно збільшити обсяги виконаних робіт. Про це повідомляють у прес-службі САД у Черкаській області.

Так, минулого тижня роботи з ліквідації ямковості розпочалися на наступних автодорогах загального користування державного значення: М-05 Київ-Одеса, Н-01 Київ-Знам’янка, Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя-Маріуполь, Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань та Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук. Роботи із ліквідації ямковості проводяться із застосуванням гарячої асфальтобетонної суміші, яка виробляється на власних заводах. За останній тиждень ліквідовано понад майже 500 кв. м ямковості.
Для збереження покриття доріг від подальшої руйнації та запобігання виникнення аварійних ситуацій, за сприятливих погодних умов і температури повітря, роботи із ліквідації ямковості на автодорогах державного значення продовжаться цього тижня.

Окрім того, впродовж минулого тижня на автодорогах області, у рамках експлуатаційного утримання, виконувалися роботи з водовідведення з автошляхів, розчищення узбіч, очищення водовідводних лотків та водопропускних труб, прибирання сміття на узбіччях, приведення до належного стану автопавільйонів та зупинок громадського транспорту.

Цьогорічна зима та перший місяць весни відзначилися надмірною вологістю та опадами, різкими перепадами температур через «0». Такі погодні умови завдали руйнації асфальтобетонному покриттю.

З початку 2018 року дорожниками було ліквідовано майже 6 тис. кв. м ямковості на автомобільних дорогах державного значення. Погодні умови дозволяли проводити ліквідацію ямковості здебільшого холодним асфальтобетоном. Наголосимо, що це тимчасові заходи і при сприятливих погодних умовах, ділянки, вражені ямковістю, будуть ремонтуватися гарячою асфальтобетонною сумішшю.

Розповісти друзям
  • 8
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.