На автодорозі Сміла-Черкаси тривають ремонтні роботи за “новітніми” технологіями

Новини Черкаської області

На автодорозі Сміла-Черкаси тривають ремонтні роботи дорожнього покриття, але роботи проводяться за застарілими технологіями, що несе збитки власникам авто та загрожує їхньому здоров’ю.

Як повідомляють у Службі автомобільних доріг у Черкаській області, на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань поблизу Черкас розпочався ремонт дорожнього покриття лівого проїзду.

Згідно повідомленню, яке розмістила САД, ДП “Черкаський облавтодор” на ділянці автодороги Н-16 км 41+245 – км 49+000 було влаштовано поверхневу обробку дорожнього покриття. На цій ділянці автодороги впродовж 2 днів, 19 та 20 липня, було проведено ямковий ремонт та заливку тріщин. Після цього за допомогою спеціальної дорожньої техніки було влаштовано поверхневу обробку дорожнього покриття на ділянці завдовжки 2,1 кілометри. У САД відзначили, що даний вид ремонту проводиться для упередження руйнування дорожнього покриття від утворення тріщин та забезпечення шорсткості покриття для кращого зчеплення коліс автомобіля з автодорогою.

В чому небезпека для водіїв. По-перше перед ділянкою на якій тривають ремонтні роботи встановлено знак 40 км/год та попередження про відскакування з під колес щебню, який працівники ДП “Черкаський облавтодор” насипали в великій кількості та нормально його не зафіксували. Чому так сталося можна “злити” на застарілі технології або на керівника бригади, який не поспішає все закінчити. Також встановлено знак  який забороняє обгін. По-друге – олені на дорогах та відсутність дорожньої поліції.

Мешканець Черкас Станіслав Сафонов повертаючись з відпочинку відчув на собі всю небезпеку, яку створили комунальні служби та олені на дорогах.

“Вчора з дружиною отримали порцію щебню в лобове скло, добре що рухалися зі швидкістю 35 км/годину по правій смузі. Порушник їхав по лівій смузі (що заборонено знаком) на швидкості 100-115 км/год. (що на 60-75 км/год більше) в наслідок чого, великі камінці полетіли нам у лобове скло …”, – пише на своїй сторінці фейсбук Станіслав. – Я в той момент хвилювався за дружину а не за машину, бо коли на великій швидкості пролетів автомобіль з-під колес відскочило велике каміння, яке полетіло у лобове скло де сиділа моя дружина. Коли доїхали додому оцінив збитки, засмучена дружина, двері биті та трохи пошкоджене лобове скло. Вирішили придбати відео-регістратор, щоб наступного разу можна було притягнути до відповідальності подібних порушників та виконавців ремонтних робіт.

Розповісти друзям

2 коментарів до “На автодорозі Сміла-Черкаси тривають ремонтні роботи за “новітніми” технологіями

  1. 0

    0

    Парню респект, что думал за жену а не за машину либо про себя … данная ситуация подпадает под категорию ДТП. Жаль что нету регистратора ибо если подал информацию в полицию то хозяина автомобиля быстро нашли и по страховке была бы выплата, а также, штраф за нарушения правил движения и то что скрылся с места ДТП.

  2. 0

    0

    Через тупих козлів трапляються такі ситуації та іноді закінчуються дуже печально…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.