На 4 найпроблемніших дорогах Черкащини розпочали ямкові ремонти

Золотоноша Новини Черкаської області

Цього тижня за замовленням Служби автомобільних доріг у Черкаській області розпочато проведення ямкових ремонтів, ремонту покриття та ліквідації понаднормової ямковості проїзної частини 4 автодоріг нашої області. Решту доріг в усіх районах там обіцяють залучити до ямкових ремонтів з настанням сталого весняного тепла.

Фахівці наголошують на причинах, що призвели до критичного стану доріг: часті опади та коливання температури повітря в зимовий період (часті переходи через 0˚С) а також проїзду перевантаженого великогабаритного транспорту.

Зокрема  роботи розпочато на наступних автодорогах:

М-05 Київ-Одеса, Н-01 Київ-Знам’янка, Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь, Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на найбільш пошкоджених ділянках.

У Службі обіцяють з настанням більш сприятливої погоди розпочати роботи з ліквідації ямковості і на інших автодорогах державного значення у всіх районах області аби не допустити подальшого руйнування дорожнього покриття. Після ямкових робіт мають розпочати плановий поточний дрібний ремонт (ліквідація різного роду деформацій дорожнього покриття: просідання, колійність, сітки тріщин тощо).

На нараді, що відбулася 27 березня  за участі начальника Служби автодоріг області Владислава Демиденко, директора ДП «Черкаський облавтодор» Руслана Левченка, проектної організації ДП «Укргіпродор», заступника голови Черкаської облдержадміністрації Костянтина Омаргалієва та членів Громадської ради при Службі автомобільних доріг керівник Служби Владислав Демиденко наголосив, що з початку 2018 року Служба автомобільних доріг є балансоутримувачем лише доріг загального користування державного значення. Місцеві ж шляхи, а це 4372,1 км, в межах децентралізації, перейшли на баланс Черкаської облдержадміністрації, яка, в свою чергу, керуючись постановами КМУ №1085 від 20.12.2017 р. і займається розподілом коштів на експлуатацію, поточний капітальний та реконструкцію мережі доріг у Черкаській області.

На відповідальності Служби автомобільних доріг залишилось 1770,7 кілометрів автодоріг державного значення. До цих доріг увійшли: міжнародні – 217,4 км, національні – 444,9 км, регіональні – 293,3 км, територіальні – 815,1 км – зазначив Владислав Демиденко.

Також зазначили стратегію ремонту доріг у 2018 році та за які кошти. Начальник САД у Черкаській області Владислав Демиденко ознайомив присутніх із постановами КМУ «78-р від 17.01. 2018 р. та №60 від 7.01.2018 р. «Про затвердження об’єктів ремонтів на поточний рік та обсяги їх фінансування».

На даний час проводяться роботи із заготівлі асфальтобетонними заводами ДП «Черкаський облавтодор» всього необхідного: пічного палива, бітуму, інертних матеріалів.

Також продовжуються роботи по водовідведенню з автошляхів, з розчищення узбіч, водопропускних труб та приведення в належний стан автопавільйонів та зупинок громадського транспорту.

Про це повідомляє прес-служба САД у Черкаській області.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.