На 2 перехрестях Черкас не працюють світлофори

Новини Черкаси
Терміново відновити роботу двох світлофорів, які не працюють на розі вулиць Смілянська-Хоменка та бульв. Шевченка-вул.Грушевського (колишня вул. Котовського), сьогодні доручив міський голова Анатолій Бондаренко на оперативній нараді директору департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Андрію Наумчуку.
Як розповів начальник управління вуличної інфраструктури департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Сергій Отрешко, впродовж найближчої доби в Черкасах планується відновити роботу цих двох світлофорів.
11051082_1601752200059968_355398788_n
За його словами, через тривалий термін експлуатації та періодичні перепади напруги, викликані нестабільною подачею електроенергії, у цих світлофорів вийшов з ладу контроллер.
– Це, можна так сказати, головні «мізки» електронного регулювальника дорожнього руху. Тому його ремонт потребує спеціалізованого втручання відповідних майстрів, на що знадобиться дещо довше часу, аніж, приміром, замінити несправну лампочку абощо. Ми вже віддали ці два контроллери у майстерню. Сподіваємось, що до кінця сьогоднішнього дня, максимум, завтра зранку, світлофори на вказаних ділянках доріг запрацюють, – повідомив Сергій Володимирович.
Але, як виняток, все ж застерігає, що у разі занадто складної поломки контроллерів, їх доведеться відправляти аж у Харків на спеціалізований ремонт. У такому випадку час відновлення роботи цих світлофорів може бути дещо відтермінований.
Всього на обслуговуванні їх департаменту перебуває 62 черкаських світлофорів, левова частина з яких – вже практично віджили своє. Проте все ж зусиллями майстрів, які час від часу відновлюють чи замінюють несправні деталі, ті й надалі продовжують працювати.
Нажаль через застаріле світлофорне обладнання, не вдастся уникнути випадків, коли через якусь несправність той чи інший «окатий регулювальник» в Черкасах періодично зупиняє свою роботи.
Черкащан просять у разі фіксування подібних випадків повідомляти на оперативну службу міськвиконкому «15-05», зателефонувавши зі стаціонарного телефону  за коротким номером 15-05, або ж мобільного – на номер (050)464-60-60.
Інформує прес-служба ЧМР

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.