Минулоріч на Черкащині працевлаштовано понад 35 тисяч осіб – центр зайнятості

Новини Черкаської області

Черкаська обласна служба зайнятості протягом 2017 року забезпечила роботою 35,5 тис. громадян. Про це під час прес-конференції щодо результатів діяльності обласної служби зайнятості у минулому році та пріоритетів на 2018 рік розповів директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко журналістам провідних місцевих засобів масової інформації.

Водночас, понад 12 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

«Протягом 2017 року надійшло майже 37 тис. вакансій, з яких понад 34,2 тис. було укомплектовано за сприяння служби зайнятості. Рівень укомплектування в області є одним з найвищих серед регіональних служб зайнятості. Минулого року він становив 91,8 % (по Україні 75,2 %), а термін укомплектування вакансій в області вдвічі менший ніж по Україні і становить 5 календарних днів», – наголосив Григорій Дендемарченко.

За його словами основні зусилля обласної служби зайнятості полягають в сприянні працевлаштуванню пошукачів роботи та забезпеченні роботодавців кваліфікованими кадрами. Запорукою успіху в цьому є тісна співпраця з роботодавцями, завдяки чому збільшується надходження вакансій, що розширює можливості служби зайнятості у забезпеченні роботою тих, хто її шукає. Тільки минулого року понад 6,9 тис. роботодавців співпрацювали з центрами зайнятості щодо підбору працівників. Саме зростання надходження вакансій дозволило збільшити обсяги працевлаштування осіб у порівнянні з попереднім роком.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.