Минулої неділі отримав кубок переможець обласного чемпіонату з пляжного футболу

Новини Черкаси Новини Черкаської області

У Черкасах завершився кубок області з пляжного футболу! Вдруге поспіль кубок Черкащини виборює “Миронівська птахофабрика”.

16082015beachcupfinalDSC07530

Сезон пляжного футболу добігає кінця. Першим розіграли кубок Черкаської області. Протягом кількох тижнів 8 кращих команд області пройшли кубкові сітку. А неділю на “Живчик-Арені” відбулася головна подія – фінал. Заповнені вщерть трибуни арени на власні очі спостерігали за якісним власне пляжним футболом. “Темна Конячка”, як завжди, продемонструвала видовищну та яскраву гру – все за канонами пляжного футболу. Проте клас “Миронівської птахофабрики” на сьогодні вище.

16082015beachcupfinalDSC07517

Юрій Гончаров, почесний президент Асоціації пляжних видів спорту:

“Про те, чи сезон вдається, можуть сказати вболівальники. Як ми бачимо, на фінальний поєдинок заповнені трибуни. Тішить, що пляжний футбол з кожним роком набирає популярність. Команди прогресують. У фіналі зійшлися дві сильні команди. “Миронівська птахофабрика” є чинним чемпіоном, у команди зібрані найсильніші гравці. Також команда з Канева, “Наша Ряба” бере участь у чемпіонаті України. Це свідчить про рівень нашого пляжного футболу. Команди стали більш серйозно ставитися до пляжного футболу. Це вже не як тренування для гравців перед матчами звичайного футболу, вони розуміють, що це інший вид спорту зі своєю специфікою. У такому ключі й повинен розвиватися пляжний футбол”- інформує Черкаський спорт.

До нагородження та привітання переможців долучився і секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький.

16082015beachcupfinalDSC07515

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.