Минулого тижня на дорогах Черкащини відремонтували понад 11 тисяч метрів покриття

Новини Черкаської області

Філії підрядного підприємства ДП «Черкаський облавтодор» продовжують роботи з ліквідації ямковості. Так, минулого тижня районними філіями ДП «Черкаський облавтодор» було виконано ямковий ремонт на понад 5,5 тисяч квадратних метри  доріг загального користування. Зокрема, на дорогах державного значення ліквідовано понад 3,5 тисяч квадратних метри ямковості, а на дорогах місцевого значення – майже 2 тисячі квадратних метри  ямковості.


Окрім того, минулого тижня було влаштовано понад 5,5 тис. квадратних метри вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття на автодорогах місцевого значення.
Роботи з ремонту дорожнього покриття проводяться з використанням гарячого асфальтобетону та струменевим методом. На дорогах області щодня працює до 34 ремонтних бригад. Підрядні організації використовують сировину семи місцевих асфальтобетонних заводів.

Роботи з ямкового ремонту проводилися у кожному районі Черкащини на всіх автодорогах державного та місцевого значення. Ліквідація деформацій дорожнього покриття триватиме й надалі.
Разом з ямковим ремонтом також проводяться роботи із благоустрою узбіч автошляхів, приведення в належний стан павільйонів автобусних зупинок та смуги відведення, обкошування трави на узбіччях, приведення до належного стану дорожніх знаків, ремонт бар’єрного та тросового огородження.
Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникають під час проведення ремонтних робіт на автошляхах краю. Та закликає водіїв бути пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Прес-служба САД у Черкаській області

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.