Микола Калашник: про вшанування працівників сільськогосподарської галузі Золотоніського району

Новини Черкаської області

За традицією восени, коли зібрано врожай, в Україні відзначається День працівників сільського господарства – провідної галузі економіки нашої країни. Помічник народного депутата України Владислава Голуба та голова громадської організації “Форум розвитку Черкащини” був запрошений на урочисте вшанування працівників сільськогосподарської галузі Золотоніського району.

Микола Калашник
Микола Калашник

В якості помічника народного депутата Владислава Голуба та голови ГО «Форум розвитку Черкащини» я був запрошений до Золотоніщини на урочисте вшанування працівників сільськогосподарської галузі району. На свято людей, які працюють з найдорожчим нашим багатством – землею, тих, хто годує нас, хто сіє, доглядає, вирощує високі врожаї, дбає про надої молока, підвищення продуктивності тваринництва. Це свято людей, які й досі важко працюють і, на жаль, поки що не отримують гідної їх праці платні. Проте саме ці люди найбільш віддані нашій рідній землі, нашій батьківщині, – розповідає Микола Калашник.

Теплі слова подяки за нелегку працю прозвучали на адресу працівників сільського господарства із вуст очільників району – голови РДА Олександра Лісового і голови райради Валерія Саранчі.
Піднесеного настрою учасникам святкового зібрання додала церемонія нагородження найсумлінніших працівників галузі.
В сільському господарстві району, як зазначив голова РДА, працює близько 8% населення і в той же час виробляється валової продукції на суму 838,7 млн. грн. або 7,8% від загальнообласного обсягу валової продукції. По цьому показнику район четвертий в області. Перший в області Золотоніський район – по виробництву продукції рослинництва та третій – за результатами в галузі тваринництва.
Від імені народного депутата Голуба Владислава Володимировича мав честь привітати золотоніських трударів і запевнити їх, що їх народний обранець у Верховній Раді завжди буде відстоювати виключно ті позиції, які сприятимуть поліпшенню їх умов праці, зміцненню соціального забезпечення працівників цієї стратегічної для України галузі.
Від ГО «Форум розвитку Черкащини» за сприяння народного депутата Владислава Голуба в якості засвідчення глибокої поваги та вдячності для гостей золотоніського свята був організований святковий концерт братів Яремчуків.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.