Микола Калашник: Громада вимагає справедливості

Новини Черкаси Новини Черкаської області

У Черкасах на центральній площі встановили намет і проводять збір підписів на підтримку тимчасово відстороненого начальника ГУ Національної поліції в Черкаській області Владислава Пустовара.

Нагадаємо, Владислава Пустовара було затримано нібито за спробу дачі заступнику голови Нацполіції України 2 тис. долларів хабара за  майбутню атестацію своїх підлеглих. Головного поліцейського Черкаської області  відразу ж взяли під варту. Наступного дня після внесення застави випустили під домашній арешт.  Пустовар на пре-сконференції заявив, що справу проти нього сфабриковано і він вимагатиме експертизи грошей, які нібито взагалі йому не належали.

Організаторами акції підтримки виступили громадські організації. Підписи збирають під зверненням, яке адресують Міністерству внутрішніх справ, Генеральній прокуратурі та Верховнії Раді.

До акції на підтримку Пустовара долучилися і активісти громадської організації «Форум розвитку Черкащини».

12992259_581948305305331_469954759_n– Акція для Черкащини, та й для всієї країни,  безпрецедентна, – коментує ситуацію голова ГО «Форум розвитку Черкащини» Микола  Калашник. –  Принаймні я не пам’ятаю, щоб люди  так підтримували когось з правоохоронців. Владислава Пустовара  на посаду начальника ГУ МВС України рекомендувала після Майдану громада. І не просто рекомендувала, а наполегливо відстоювала саме його кандидатуру. Тож можна вважати  Владислава Пустовара чи не єдиним  ставлеником народу на посаді такого рівня. За час роботи Владислав Пустовар не дав громаді приводу розчаруватися у своєму виборі. І сьогодні громада і наша громадська організація «Форум розвитку Черкащини» зокрема, вимагаємо неупередженого і об’єктивного розслідування справи Пустовара.  Люди наполягають на справедливості і хочуть бути впевненими, що  Пустовар  постраждав не через те, що був делегований людьми, а не корумпованим чиновництвом та олігархами і тому «не вписався в систему», – зазначив Микола Калашник.

Акція на підтримку Пустовара, як заявляють  активісти, що чергують у намету, безстрокова,  розпочавши в Черкасах, її планують продовжити по області, а за необхідності – і в Києві.

“Черкаський кур’єр” від 20 квітня 2016 р.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.