Молодий науковець з Черкас отримав премію від Кабінету міністрів

Новини Черкаси Освіта Черкаси

Як поінформував директор Черкаського державного бізнес коледжу високу нагороду від КМУ отримало загалом 18 українців, серед них і викладач коледжу, доктор наук Евгений Васильчук.

Загалом, відповідно до розпорядженняКМУ від 14 вересня 2016 р. № 671-р,  було присуджено 18 Премій Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2015 рік. Їх отримають представники молоді, які мають особливі досягнення, що сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні.

Щиро вітаю Евгений Васильчук, викладачаЧеркаський державний бізнес-коледж , з присудженням Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2015 рік ( за напрямом культурно-мистецька та наукова діяльність ). Я пишаюсь тим, що ми колеги, присуджено всього лише 18 премій: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249330417 P.S. 27 квітня 2016 р. Васильчук Є.О. захистив докторську дисертацію на тему: «Молодіжний політичний радикалізм та екстремізм у сучасній Україні» за спеціальністю 23.00.03 – політична культура та ідеологія.- повідомив Олег Куклин

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.