Мобілізація на Черкащині відбувається за законом

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Черкащан не “знімають” з потягів та громадського транспорту в Нацгвардію, а також не ловлять на вулиці для вручення повістки. Сповіщення військовозобов’язаних відбувається за законом. 

11903557_927271477314468_1445401182_n

Про це журналістам розповів заступник начальника Черкаського обласного військового комісаріату Олег Захаренко. Він заперечив чутки про те, що військовозобов’язаних осіб призивають до служби прямісінько у громадському транспорті. Нагадаємо, що нещодавно мережу підірвали фотожаби у відповідь на російську пропаганду.

99899

А почалося все з брехливого поста журналістки російського пропагандистського каналу “Росія 24″, в якому вона стверджувала, що хлопців знімають з автобусів і поїздів і відправляють в Національну гвардію.

– Військовий комісаріат діє за законом. Тому оповіщуємо громадян за місцем прописки або роботи, – підкреслив Олег Захаренко. Натомість, за його словами, трапляються і прикрі випадки, коли повістки приходять інвалідам або навіть померлим. Так стається через те, що громадяни несвоєчасно інформують військкомат щодо стану свого здоров’я. Або РАГС подає відомості про померлих з затримкою.

– Прикрих випадків не уникнути, але ніхто не хоче образити людей у такий спосіб, – зазначив військовослужбовець.

Довідка – Черкащина чи ненайкраще впоралася з шостою хвилею мобілізації. План Черкаська область виконала на 80 %, в той час, як по Україні цей показник може скласти 60%. До Збройних Сил України в області призвали понад 1600 військовозобов’язаних.

За матеріалом сайту Вчасно

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.