Містяни вимагають від владців відремонтувати кінцеву зупинку 27 маршруту

Новини Черкаси

Відповідну петицію було подано на сайт міської ради ще 25 жовтня 2017 року. Станом на 21 листопада за підримку петиції виступили 246 черкащан з необхідних 250. Містяни просять у 2018 році провести капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуарів з обладнанням розворотного кола маршрутного таксі №27 (кінцева зупинка) по вул. Нарбутівська (від вул. Юрія Ільєнка до вул. Різдвяна).

У петиції містяни навели свої обгрунтування щодо потреби проведення ремонту:

Зауважуємо, що вказаний відрізок дороги в жахливому (аварійному) стані, що може призвести до аварії транспортних засобів та травмуванню мешканців м.Черкаси.

Звертаємо увагу, що неналежний стан дорожнього покриття та тротуарів ставить під загрозу безпеку всіх учасників руху. Утруднює рух транспортних засобів та призводить до створення аварійних ситуацій.

Наголошуємо, що кінцевою зупинкою маршрутного таксі №27 кожного дня користуються тисячі пасажирів, в тому числі діти дошкільного та шкільного віку дістаються до навчальних закладів. Відсутність чіткого розмежування дороги, автобусної зупинки та тротуарів несе загрозу здоров’ю та життю людей і дітей.

В разі набрання 250 голосів петицію має розглянути сесія Черкаської міської ради.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.