Місцеві жителі попросили звільнити голову Городищенської РДА

Новини Черкаської області

За словами городищан через те, що очільник Городищенської РДА не дбає про екологічну безпеку жителів, не ініціює створення нових робочих місць для місцевих жителів і, ймовірно, причетний до розкрадання бюджетних коштів та виведення їх за межі району, активісти, жителі Городища приїхали на засідання сесії Черкаської обласної ради з вимогою звільнення очільника Городищенської РДА Олександра Лавріненка.

Вони зайшли до зали з плакатами і гаслами та принесли звернення громади до голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка.

”Стало відомо про можливе розкрадання коштів під час проведення ремонтних робіт в економічному ліцеї м. Городище, при закупівлі дров паливних твердолистяних порід відділом освіти Городищенської РДА на 2016-2017 опалювальний період, допущення порушень якості робіт при будівельно-монтажних роботах по заміні твердопаливних котлів ЗОШ#1, ремонту покрівлі ЗОШ#3 м. Городище. Бюджетні кошти виводилися з громади за межі району”,- йдеться у зверненні.

Активісти також розповіли, що спільно з місцевими депутатами, журналістами проводили мирні мітинги у своєму місті з приводу звільнення з посади О. Лавріненка, писали листи-звернення у відповідні органи.

” Люди роблять конкретні заяви про системні злочини”,- звернувся з трибуни до колег депутат Микола Булатецький. Городищани попросили депутатів облради ініціювати припинення повноважень голови Городищенської РДА та створити комісію по перевірці його діяльності а також перевірити законність виробництва деревного вугілля на території Городищенського району, яке, за їх твердженнями, шкодить екології регіону.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.