Місцеві бюджети збагатіють на кошти від продажу пального

Новини Черкаси

12466371_786904471414914_625438909882790128_oСекретар Черкаської міськради подякував нардепам  Владиславу Голубу та Сергію Рудику за допомогу у відстоюванні інтересів місцевого самоврядування.

 Олександр Радуцький, секретар міської ради, взяв участь у засіданні Комітету з питань бюджету Верховної Ради України. Комітет  у цей день розглядав законопроект, за яким у місцевих громад хотіли вилучити 30% із податку, який надходить у бюджет із продажу палива.  Міськрада заздалегідь звернула увагу народних обранців на те, що прийняття цього законопроекту значно  зменшить місцевий бюджет. Завдяки   позиції  нардепів, зокрема,  зверненню Владислава Голуба, Бюджетний комітет ВР законопроект відхилив.

– Таким чином, кошти з продажу пального залишатимуться в місцевих бюджетах. Це значить, що  у Черкасах ми зможемо продовжити виконувати капітальний та поточний ремонт доріг. Я вдячний за підтримку та лобіювання інтересів Черкащини народним депутатам Владиславу Голубу та Сергію Рудику,  – зазначив секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький.

“Черкаський кур’єр” від 13 липня 2016 р.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.