Місце розміщення майданчика-корабля визначать депутати та громаськість

Новини Черкаси

Минулого тижня відбулося громадське обговорення щодо місця розташування нового дитячого майданчика. Передувала цьому електронна петиція, в якій черкасці підтримали ідею не розміщувати новий яскравий майданчик у сквері ім. Б. Хмельницького. Більшість присутніх на обговоренні також висловилися за його розташування в будь-якому іншому парку міста, крім даного. Черкасці переконані: ця зона відпочинку має лишитися “тихим історичним місцем”.

Пропозиції учасників зібрання щодо варіантів розміщення конструкції внесли до бюлетеня для голосування й провели його під час закриття паркового сезону. 16 голосів у скриньці – за розміщення у парку “Казка” , 14 – у парку Хіміків, 10 – у “Дитячому”, 5- у “Сосновому бору” та по 1 – в “Перемозі” та зоопарку.

Крім того, завтра, 1 листопада, о 10.00 відбудеться засідання Черкаської міської ради. Питання розміщення дитячого майданчика також у порядку денному.

– Цікаво буде дізнатися, чи поділяють думку активістів Черкас і їхні обранці, – говорить заступник директора КП “Дирекція парків” Андрій Куча. – Наше підприємство переконане в одному: будь-які конструкції на території паркових зон мають бути законними і безпечними. Проте, це не означає, що пропозиції жителів щодо встановлення ексклюзивних майданчиків нереальні. Потрібно працювати над тим, аби знаходити шляхи для того, аби наші парки прикрашали не лише вироби підприємств, а й народних умільців, дизайнерів тощо.

Про це повідомляє прес-служба КП “Дирекція парків”

Розповісти друзям
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.