Місто отримало у власність 3 заклади соціального значення

Новини Черкаси
Відповідну угоду про співпрацю було підписано 12 липня міським головою Черкас та  генеральний директор заводу «Фотоприлад»  Григорій Корево.
Ця угода передбачає передачу з державної до комунальної власності міста кількох об’єктів соціальної інфраструктури. Це – спортивний комплекс із басейном «Сокіл», що на вулиці Смілянській, 78, будівлю медико-санітарної частини, що на вулиці Байди Вишневецького, 61, та дитячий оздоровчий табір «Лісова казка» (він знаходиться у селі Благодатному Золотоніського району). Раніше, нагадаємо, державний концерн «Укроборонпром» та депутатський корпус Черкас надали свою згоду на це.

Перемовини щодо передачі у власність громади міста цих об’єктів були достатньо складними й часом сторони не могли знайти порозуміння. Як розповів мер Анатолій Бондаренко, тривали вони, без перебільшення, років із десять.
– Сьогодні ми отримуємо повний пакет необхідних документів для того, аби взяти на баланс ці об’єкти соціальної інфраструктури, – сказав він. – Ми вдячні і трудовому колективу науково-виробничого комплексу, і профспілковому комітету, і загалом усім тим людям, завдяки яким нам вдалося дійти до цього етапу. Ця угода в перспективі дає нам широкий спектр можливостей для співпраці державного підприємства з органом місцевого самоврядування.
Зі свого боку, міська влада зобов’язалася зберегти ці об’єкти й утримувати їх у належному стані.
– Справді нам вдалося досягти взаємного розуміння. Наш колектив вважає, що ці споруди, які досі перебували у нашій власності, повинні бути доступними для користування всім жителям міста, – додав генеральний директор «Фотоприладу» Григорій Корево. – Ми ніколи не розділяли своє підприємство від міста. Така співпраця піде на користь обом сторонам.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.