Місто Черкаси в поточному році живе за рахунок 5 податків

Новини Черкаси
Основні податки і збори, які на 95 відсотків наповнюють черкаський місцевий бюджет, складаються з податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку, плати за землю, акцизного податку з реалізації у роздрібній мережі підакцизних товарів та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
308

У цілому протягом січня – квітня 2016 року суб’єкти господарювання перерахували до бюджету обласного центру понад 351 млн. грн. податків і зборів. Про це проінформував начальник Державної податкової інспекції у м. Черкасах Антон Царюк.
Як і раніше, “фундаментом” місцевого бюджету є податок на доходи фізичних осіб, якого надійшло в сумі 197,5 млн. грн. або понад 56 відс. від загальної суми платежів. Порівняно з аналогічним періодом 2015 року, місцевий бюджет отримав додаткових надходжень з ПДФО в сумі понад 59 млн. грн.
Друге місце за надходженнями до місцевої скарбниці займає єдиний податок. Так, за 4 місяці п.р., черкаські суб’єкти господарювання, які обрали спрощену систему оподаткування, перерахували до місцевого бюджету понад 51,8 млн. грн. єдиного податку. Ці надходження на 18,8 млн. грн. перевищують аналогічні минулорічні показники.
Суттєві надходження складає плата за володіння або користування землею. Так, плати за землю до черкаського бюджету надійшло в сумі понад 49,2 млн. грн., що перевищує минулорічні показники на 16,3 млн. гривень.
Акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів за січень – квітень 2016 року надійшло в сумі понад 26 млн. грн.
Юридичні та фізичні особи – власники нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, сплатили до черкаського міського бюджету протягом перших чотирьох місяців поточного року понад 8,4 млн. грн. відповідного податку.
– Загалом, наповнення черкаського міського бюджету відбувається зі значним перевищенням минулорічних показників. Так, за 4 місяці 2016 року бюджет нашого міста отримав додаткових платежів в сумі понад 105 млн грн, – наголосив Антон Царюк.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.