Місто Черкаси планує спрямувати 100 мільйонів гривень на депозитний рахунок

Новини Черкаси

Відповідну іформацію повідомляє офіційний портал Черкаської міської ради. Претендентам пропонується до 29 грудня 2017 року, надати пропозиції та умови розміщення бюджетних коштів на депозитних рахунках, а також довідку, яка підтверджує, що держава прямо та/або опосередковано володіє 75 чи більше відсотками статутного капіталу банку,

Відповідні пропозиції необхідно податина адресу департаменту фінансової політики Черкаської міської ради: 18000, м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36, кімн. 405. у закритому конверті, скріпленому печаткою, з поміткою «Відкрити на конкурсному засіданні», який буде розкрито у присутності представників банків для розгляду конкурсною комісією, щодо визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних залишків коштів міського бюджету на вкладному (депозитному) рахунку.

Обсяг коштів міського бюджету, який планується розмістити на депозитному рахунку, станом  на 22.12.2017 року, складає 100 000 000,0 гривень.

Розгляд відповідних пропозицій відбудеться 02 січня 2018 року об  14 годині 30 хвилин в кабінеті 206 міськвиконкому (вул. Байди Вишневецького,36), у відповідності до наказу директора департаменту фінансової політики Черкаської міської ради «Про утворення комісії для проведення конкурсу щодо визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних залишків коштів міського бюджету на вкладному (депозитному) рахунку».

У разі надходження до кінцевого терміну подання заявок пропозицій лише від однієї банківської установи, що відповідає умовам, визначеним в цьому листі, така пропозиція є підставою для укладення департаментом фінансової політики Черкаської міської ради договору банківського вкладу (депозиту) з цією установою банку.

За наявності пропозицій кількох установ банків, переможець буде визначатися на конкурсній основі.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.