Міст кохання в “Сосновому бору” закрито на реконструкцію

Новини Черкаси

Таке рішення ухвалили після огляду об’єкту, інформують в прес-службі КП “Дирекція парків”. На підприємстві обіцяють провести необхідні ремонтні роботи якісно та якнайшвидше.

Також черкащанам обіцяють кілька цікавих родзинок, що будуть втілені при ремонті!

“Тому незабаром чекайте на відкриття оновленого мосту. А поки просимо вибачення за тимчасові незручності!” – йдеться у повідомленні

“На сьогодні деревина там прогнила і потребує повної заміни. Цього разу плануємо використати акацію, яка буде більш довговічною. Також буде змінено конструкцію укладки деревини, щоб дерево підсихало та не гнило” – повідомив в коментарі “Про все” директор КП “Дирекція парків” Володимир Стойко.

Востаннє зазначений міст ремонтували у 2010 році. Тоді він був у аварійному стані. Попередньо з мосту було вивезено півтори тонни замків, що їх впродовж багатьох років вішали закохані та наречені.

Нагадаємо, що в січні 2018 року черкаський дизайнер запропонував проект перевтілення мосту Кохання. Він пропонував доповнити конструкцію  литим акрилом та алюмінієвим профілем. Мовляв, таким чином вдасться зменшити кількість самогубств. Водночас прозора огорожа не заважатиме милуватися краєвидом Соснового Бору й Дніпра. Поза тим, конструкції пропонують потужне освітлення в нічний час.

Розповісти друзям
  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.