Міський РАЦС планують відновити до дня міста

Новини Черкаси

У Черкасах вже до кінця вересня планують відкриття оновленого головного міського РАЦСу. Роботи з оновлення будівлі тривають вже  понад 3 місяці, на їх проведення місто виділило майже 1 мільйон гривень. Також планується придбання нових меблів для внутрішнього оздоблення зали проведення урочистих церемоній.

спросить у Харченко

Інформацію про хід робіт та терміни їх виконання на ранковій оперативній нараді  Черкаської міської ради озвучила директор департаменту економіки та розвитку Ірина Удод:

– Повним ходом йде робота, працівники спішать завешити до термінів, які встановлені. Зараз ведеться робота в першому холі,  підлога оздоблена кафелем, триває ремонт стін. При проведенні робіт виялено, що електропроводка та пожежна сигналізація через тривалий час експлуатації приведена у неробочий стан, зараз це відновлюється.

Меблі для кімнати нареченої вже закуплені. Сьогодні завозять великі вхідні двері до кожного кабінету, завтра планують їх монтувати. Відреставровані і прилади освітлення.  Роботи ведуться, результат буде дуже гарний, – поінформувала Ірина Іванівна.

Читай також: Ремонт головного РАЦСу Черкас проводять в автентичному стилі

В свою чергу мер міста Анатолій Бондаренко запропонував купити нові меблі не лише для зали урочистої реєстрації шлюбу та нареченої, а й для неурочистиної.

13592285_1017230875062527_6584391695895825383_n

– Якщо у кімнаті неурочтисної реєстрації шлюбу хочуть встановити старі меблі, то давайте ми вже вийдемо з пропозицією до депутатів купити нові меблі й туди. Тому що багато громадян там також реєструють шлюби. Щоб люди туди приходили як на свято туди. Поспілкуйтеся з керівником, думаю, депутати підуть нам на зустріч, – сказав Бондаренко.

Директор департаменту економіки також зазначила, що відреставрований РАЦС стане “справжньою візитівкою міста”.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.