Виконком обрано попри претензії партій-протестантів – Радуцький

Новини Черкаси

Депутати Черкаської міської ради на засіданні 12 лютого внесли зміни до регламенту роботи ради і обрали новий склад Виконавчого комітету. За це рішення проголосували 21 депутат та міський голова Анатолій Бондаренко.

12736010_568404036661611_540490303_n

На думку радника міського голови, депутата та екс-секретаря ЧМР Олександр Радуцького, якою він поділився  на своїй сторінці у “Фейсбуці” це дасть змогу працювати повноцінно новообраному міському голові:

“Добре, що сьогодні все ж розглянули питання виконкому. Нарешті досягнуто конструктиву і міський голова отримав можливості працювати повноноцінно. Погано, що традиційно – з претензіями від партій-“протестантів”. Щоразу представники цих партій вишукують бодай якісь причини не розглядати те чи інше питання (за винятком сьогоднішнього голосування Михайла Бінусова від “УКРОПУ”). А це впливає на ефективність роботи ради. Пропоную колегам переглянути свої позиції, брати участь у роботі всіх комісій та відчути почуття радості й задоволення від сесій, де ми розглядаються важливі питання для Черкас”, – наголосив Радуцький.

Вирішальним під час голосування  був голос члена фракції “Укроп” Михайла Бінусова, який є тим обранцем, що не підписався під коаліційною угодою фракцій Партії вільних демократів, “Самопомочі”, ВО “Черкащани” та “Укропу”.

Сам же Михайло Бінусов говорить, що  покидати однопартійців він не збирається, не залежно від розбіжностей у голосуванні питання Виконкому та регламенту.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.