Міський голова за підвищення тарифів на проїзд до 5 гривень

Новини Черкаси

Органу, що регулює питання затвердження тарифів на перевезення в Черкасах наразі немає. Про це заявив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко під час наради з перевізниками міста. Перевізники вкотре вимагають від влади підвищити тарифи на проїзд.

Директор департаменту економіки та розвитку ЧМР Ірина Удод наголосила на наявному другому варіанті, який погоджено юристами. Відповідно до Закону “Про місцеве самоврядування” міська рада на сесії може делегувати повноваження на виконавчі органи, а саме департамент економіки. Але юристи озвучили, що в разі зміни органу (з Виконкому на департамент) процедура затвердження тарифів може затягтися до півтора місяців, так як регуляторна процедура має розпочатися знову.

В той же час регуляторна процедура, розпочата наприкінці 2017 року вже завершена. Проект рішення щодо зростання тарифу до 5 гривень чекаю розгляду Виконкому.

“Ми к Вам прийшли з вимогою, що в нас немає за що заправляти транспорт. Працюємо на сотні тисяч на тиждень у збитки. Тариф не покриває витрат.”, – озвучив один з перевізників.

Міський голова вкотре наглосив на колпасі в місті. Також він зазначив що тарифи на проїзд може збільшити лише Виконком:

“Шановні перевізникими можемо на завтра скликати позачергову сесію ради. Я за Вас і наша фракція  теж. Відповідно новий Виконком, в разі затвердження радою зможе розглянути це рішення.”, – підкреслив очільник Черкас.

Перевізники обгрунтовують свої бажання вартістю дизельного пального, зростанням податків та мінімальної заробітної плати. Також погрожують зупиняти транспорт та звертатися до преси.

У підсумку на вівторок 6 лютого з питань визначених на нараді планують збирати позачергову сесію ЧМР. Також, перевізники домовилися з міським головою щодо виступу на сесії міської ради та обіцяють привести людей.

Розповісти друзям
 • 13
  Поширили:

2 коментарів до “Міський голова за підвищення тарифів на проїзд до 5 гривень

 1. 4

  0

  Скільки можна піднімати ціни. А що робити пенсіонерам та інвалідам.Хоча стаття 38/1 законодавства дозволяє безоплатний проїзд в автобусах.

 2. 5

  0

  Покидьки ці перевізники раз з їхнім отманом. Скільки можна знущатися над людьми? Думають тільки про себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.