Міский голова Черкас зупинив процес перейменування шістьох вулиць

Новини Черкаси

Рішення, ухвалене депутатами, яке передбачало перейменування шістьох вулиць і провулків у місті заветував міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Під рішення по перейменуванню, підпадали наступні вулиці: вул. Мініна і Пожарського, Піонерська, Сєдова, Чкалова, провулок Герцена та узвіз Клубний.

12495202_763305693776091_5274744030608167817_n

Анатолій Бондаренко попросив комісію та депутатський корпус зосередитись на перейменуванні вулиць, назви яких містять ознаки комуністичного режиму:

БондаренкоЯ рекомендував би топонімічній комісії та депутатському корпусу зосередитись на перейменуванні вулиць, назви яких містять явні ознаки комуністичного режиму. Таких, як Нижня Комсомольська, Чекістів, Червоноармійська, Радянська та багато інших… Загалом же в Черкасах маємо понад півсотні топонімів, які підлягають обов’язковому перейменуванню.

І, натомість – уважніше поставитись до назв вулиць, які, можливо, потрібно ретельніше дослідити з історичної точки зору та провести широке обговорення як у владних кабінетах, так і з громадою.
Ми не маємо права на помилку, адже назва – це не просто певна енергетика, а й історична достовірність. Тому не варто без широкого обговорення перейменовувати вулиці, назви яких не підпадають пакету законів про декомунізацію та викликають неоднозначну реакцію з боку громади, істориків та дослідників топонімів, – прокоментував своє рішення Анатолій Бондаренко на сайті Черкаської міської ради.

rozpor_veto

rozpor_veto1

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.