Міський голова Черкас видав розпорядження про розподіл повноважень між заступниками

Новини Черкаси

Відповідно до розпорядження міського голови № 37-р датованого 21 лютого 2018 проведено розподіл обов’язків між міським головою Бондаренком Анатолієм Васильовичем, секретарем міської ради та п’ятьма заступниками міського голови.

Про це нашому виданню стало відомо з власних джерел.

Відповідно до документа міський голова опікуватиметься питаннями боротьби з корупцією, куруватиме роботу 3 департаментів мерії – управління справами та юридичного забезпечення,  фінансової політики та житлово-комунального комплексу. Також до сфери свого підпорядкування він визначив управлінням інспектування, адміністративний відділ та патронатну службу.

Департаментом економіки та розвитку опікуватиметься заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Бордунос.

А от сферою охорони здоров’я відатиме однопартієць міського голови Ігор Волошин.

Представники ВО “Свобода” Ігор Коломоєць та Юрій Ботнар займатимуться соціальним блоком. До сфери їх відповідальності віднесено відповідно департаменти освіти та соціальної політики.

А ось питаннями архітектури та містобудування відатиме представник ВО “Черкащани” Ігор Кривошеєв.

Секретар міської ради Ярослав Нищик відповідальний за організацію роботи сесій, забезпечує оприлюднення проектів рішень ради відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” та інших законів, забезпечує своєчасне доведення рішень ради до виконавців і населення, організує контроль за їх виконанням.

Розповісти друзям
  • 10
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.