Міський голова Черкас розповів кого хоче бачити у складі виконкому

Новини Черкаси

Міський голова Анатолій Бондаренко сьогодні заявив, що хотів би бачити у складі нового виконавчого комітету Черкаської міської ради трьох заступників та чотирьох представників від громадськості. Про це він повідав журналістам після обговорень у сесійній залі, де мала б відбутись позачергова сесія міської ради, але через відсутність кворуму не проводилась.

Анатолій Бондаренко розповів, що готовий працювати з тими, хто «підставляє плече, а не ногу».

«Я готовий представити виконавчий комітет, скоротити його до трьох заступників і до чотирьох осіб від громадськості. Від громадськості я хотів, щоб це були виключно представники правоохоронних органів управління поліції, представники ДСНС, податкової і представник найбільшого платника податку у м. Черкаси. Депутати не погоджуються, вони пропонують по квотному принципу розподілити, щоб з кожної фракції був представник виконавчого комітету. Будь ласка, але давайте цього представника будемо спільно з громадою обговорювати»,- розповів Анатолій Бондаренко.

Судячи з розповіді, наштовхуємося на думку, що до громадськості мер відніс правоохоронців і податківців. Але зауважив, що представники без освіти чи з судимістю у виконком не потрібні.
Інна Молчанова
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.