Міський голова Анатолій Бондаренко відкрив “весняний сезон”

Новини Черкаси

Аби відповісти на резонансні питання громадськості, черкаський міський голова Анатолій Бондаренко провів прес-конференцію з журналістами місцевих видань. Говорили про все, що “накипіло”, в тому числі і про ремонт бульвару Шевченка, львівське сміття, “кризу влади” та про транспортну реформу.

Не знімає з себе відповідальність й очільник Черкас Анатолій Бондаренко за ремонт головної вулиці міста бульвару Шевченка.

“Я, як міський голова не знімаю з себе вину тому що можна сказати, що винен підрядник, винен замовник але винні вони обоє та в тому числі погода, яка підвела нас. З сьогоднішнього дня ми почнемо працювати на бульварі Шевченка і я Вам відверто заявляю, що коли настануть нормальні погодні умови протягом двох тижнів підряд буде закритий. Зараз ми додатково спонукаємо підрядника за власний рахунок виправити всі недоліки, за всі незручності, які були принесені жителям нашого міста”, – повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Тому найближчим часом ділянку бульвару від вулиці Лазарєва до Небесної сотні розпочнуть ремонтувати. Важливий момент для якісних робіт – сердньодобова температура, вона має становити більше 10 градусів тепла із позначкою плюс. Більше пропонуємо переглянути у наступному відео-сюжеті:

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.