Міський бюджет на 2017 рік знов зазнає змін

Новини Черкаси

Таке рішення було ухвалене на засіданні Виконавчого комітету Черкаської міської ради у вівторок 30 травня. Серед змін – додаткові кошти на ремонт дитячого садочка № 86, що було виділено з державного бюджету за ініціативи народного депутата Владислава Голуба в сумі 1 мільйон гривень.

Як розповіла директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган, серед головних уточнень  – 8 мільйонів гривень трансферту з держбюджету на пільги та субсидії.
 
– Хоча цих коштів абсолютно недостатньо. Оскільки на сьогодні борг держави по цим напрямкам перевищує 200 мільйонів гривень, – зазначила Наталія Володимирівна.
Також 3 мільйона гривень направлено на придбання спортивного інвентарю для ДЮСШ «Спартак», які виділенні Черкасам з держбюджету за сприяння народного депутата Олега Петренка. Наталія Джуган розповіла, що на зазначені потреби за умовами співфінансування з міського бюджету Черкас також буде виділено 1 млн. 590 тисяч гривень.
 
Ще один мільйон гривен, які за клопотанням народного депутата Владислава Голуба отримали Черкаси з держбюджету, буде направлено на реконструкцію дитячого  садочка  №86.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.