Міських обранців навчали користуватися електронною системою голосування

Новини Черкаси
У середу 26 квітня було проведено перше навчання міських депутатів користуванню системою електронного голосування «Голос». Навчання обранців проводили в приміщенні сесійної зали Черкаської міської ради (по бульв. Шевченка, 307)  .

Так серед переваг застосування сучасних технологій у проведенні та підрахунку голосувань депутатів є і певний стимулятор дисципліни. Відтепер користувач зможе скористатись системою, проголосувавши за відповідний проект, в разі вчасної реєстрації на початку роботи  сесії. Для тих, хто запізнився, – доведеться чекати перерви, аби зареєструватись.
Секретар міської ради Олександр Радуцький схвально оцінює нову систему, зауваживши, що вона є абсолютно доступною, зрозумілою та прозорою. Також пан  Радуцький повідомив, що, згідно з укладеною угодою,  фахівці з компанії «ProNET», яка виграла тендер на встановлення відповідної системи, консультуватимуть, як нею користуватись. Крім цього, впродовж найближчих пів року здійснюватимуть технічний супровід нового обладнання.

– У цій системі враховані всі зауваження та пропозиції депутатів міської ради. Але для того, аби безпосередньо під час найближчих  сесійних засідань використовувати нове обладнання, потрібно ще внести зміни до Регламенту міської ради. Таким чином буде витримано законодавчі норми щодо проведення та підрахунку результатів голосування за допомогою системи «Голос» під час сесій міської ради, – пояснив Олександр Романович.

Про це інформує прес-служба ЧМР

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.