У Черкасах збільшилась кількість чиновників міської ради

Новини Черкаси

У Черкаській міській раді може змінили  структуру виконавчих органів. Відповідний документ було ухвалено 12 червня за № 2-3427 “Про внесення змін до рішення Черкаської міської ради від 23.05.2013 № 3-1682«Про структуру, загальну чисельність апарату Черкаської міської ради та її виконавчих органів”. Згідно з документом в департаменті соціальної політики ЧМР буде утворено новий відділ та сектор зі зв’язків з громадськістю.

Також департамент соціальної політики отримає і сектор зі зв’язків з громадськістю.Зокрема рішенням передбачено утворення відділу по роботі з учасниками антитерористичної операції у складі управління соціальних гарантій та персоніфікованого обліку. За інформацією з власних джерел потенційним претендетом на посаду є екс-заступник міського голови та його однопартієць Геннадій Шевченко.

Депутатами було прийнято і інше подібне рішення за №2 -3396, яким передбачено утворення шляхом виділу зі складу департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради (код ЄДРПОУ: 38715770) юридичної особи – управління інспектування Черкаської міської ради чисельністю 20 штатних одиниць у складі:

3.1. Відділу адміністративної роботи;

3.2. Відділу інспектування».

Також ухвалено рішення про збільшення штатної чисельності управління державного архітектурно-будівельного контролю з 9 до 11 посад.

Також зазнає змін і чисельність виконавчих органів ради ( збільшення штатної чисельності до 578,5 одиниць) , що на 5 одиниць більше ніж є нині.

Розповісти друзям
  • 48
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.