Місія нездійснена – змінено строки ремонту мосту на черкаській дамбі

Новини Черкаської області

Черкаські чиновники знов змінили строки завершення робіт на мосту. Попередні обіцянки свідчили про завершення робіт 15 вересня. Згідно нових заяв ремонт мосту через Дніпро планують завершити до кінця жовтня, повідомляє служба автомобільних доріг області.

Станом на 30 серпня вже очищено від старого бетонного покриття та знову забетоновано 11 прогонів мосту. На мосту замінено 11 деформованих залізобетонних плит, міжними триває монтаж третього деформаційного шва «Maurer D80».


На самій же дамбі через Дніпро відфрезеровано понад 9,5 км проїжджої частини, на восьми км дороги укладено вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття, на понад шести кілометрах – верхній шар. Змонтовано понад 11,6 км нового металевого бар’єрного огородження.

На об’єкті цілодобово у дві зміни працює близько сімдесяти робітників стверджують посадовці.

Нагадаємо, на період ремонту мосту запроваджено графік проїзду легкових автомобілів, вантажного автотранспорту повною масою до 5 тонн, автомобілів спеціального призначення та автобусів, що працюють на маршрутах загального користування з 6.00 год. до 9.00 год., з 16.00 год. до 19.00 год.

Для перевезення пасажирів під час ремонту передбачено два додаткових дизель-поїзди за маршрутом «Черкаси-Золотоноша» та у зворотному напрямку. Час відправлення з Черкас до Золотоноші: о 12.02 год. та о 14.41 год.; із Золотоноші до Черкас: о 13.11 год. та о 15.52 год.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.