Міський голова через півтора місяці оприлюднив відео сесії в Каневі

Новини Черкаси

У п’ятницю, 5 жовтня, нарешті з’явилося відео з події, що Юрій Луценко учора назвав “проголосили себе сесією Черкаської міської ради”. Його оприлюднив міський голова Анатолій Бондаренко, опісля вчорашнього вручення підозри від Прокуратури.

Нагадаємо, що відповідно до розпорядження Анатолія Бондаренка від 22.08.2018 № 108-0402-12 на 15:00, 22 серпня 2018 в м. Канів вул. Шевченка, 102 (Чернеча гора) скликалося п`ятдесят сьоме позачергове пленарне засідання другої сесії Черкаської міської ради з розгляду галузевих та земельних питань.

Відео свідчить що сесія розпочалася раніше за час зазначений у розпорядженні:

Приблизно на 1  хвилині 30 секунд відео, опісля врахування голосів присутніх, було оголошено про наявність кворуму з 22 депутатів та міського голови станом на 14 годину 55 хвилин. На що міський голова поправив – станом на 15-ту годину. Як оцінювати цю ситуацію вирішувати нашим читачам.

В той же час у відповіді на інформаційний запит, що оприлюднила у обговоренні оприлюдненого мером відео черкащанка Алла Юрковська секретар міської ради повідомив що відеозапис 57 позачергового засідання не проводився.

Розповісти друзям
  • 3
    Поширили:

1 коментар до “Міський голова через півтора місяці оприлюднив відео сесії в Каневі

  1. 0

    0

    А як так збори були з 15 00, а на вiдео чiтко сказано на 14 55 а особисто мер сказав на 15, при цьоиу що перекличка була ще 2 хвилини до.
    Прокуратура ау?;! Полiцiя Ви де?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.