Міністерство освіти України достроково розриває контракт та звільняє Тамару Качалу

Новини Черкаси

Враховуючи рішення конференції трудового колективу ЧДТУ “про відкликання Тамари Качали за порушення Статуту Черкаського державного технологічного університету та умов контракту”, Міністерство освіти України прийняло рішення та видала наказ про дострокове розірвання контракту з Качалою Т. М.

До теми: Депутати Черкаської міської ради звернулися до Міністерства освіти України

Тамара Качала

“Скандально відома ректор одного з найбільших на Черкащині вишів Тамара Качала щойно залишила стіни нині не надто гостинного для неї освітнього закладу на медичній каталці. Три наряди поліції захищали хвору від обурених працівників Черкаського державного технологічного університету, які вишикувалися коридором і вигукували не надто приємні епітети в її адресу”, – інформує кореспондент «Нової Доби».

Дежавю: Ректору ЧДТУ стало погано від перевірки Міністерства освіти України

За словами очевидців, різке погіршення стану здоров’я в жінки виникло відразу після ознайомлення з наказом Міністерства освіти про її звільнення. Нині ректор юридично вважається на лікарняному, а оскільки наказ так і залишився нею не підписаний, він не може вступити в силу. Качала і надалі залишається ректором

Читайте також: “ЧДТУ без Качали!”. У черкаському виші бунт проти ректора

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.