Мешканці скаржаться на погані умови життя

Новини Черкаси

Мешканці будинку по вул. Сумгаїтська 37, та прилеглих до них будинків обурені тим, що відбувається у їх дворі. Так, ідучи з дитиною в садочок перед батьками постає ціле море багнюки, а тотальна відсутність на певних ділянках будь-якого покриття, не залишає шансів залишити взуття чистим, чим створюються певні незручності.

Як видно з фотографій, на цій території є два дитячих ігрових майданчики, а тому діти змушені проводити свій час посеред багнюки. Окрім того, коли багнюка підсохне, діти перебувають у небезпеці, оскільки недобросовісні водії цілеспрямовано їдуть навпростець по території нашого дитячого майданчику, залишаючи за собою цілу хмару пилу і сміття, яким доводиться дихати всім окрім водіїв, – повідомив нашому виданню один із мешканців.

Слід зазначити, що дитячі майданчики не обгороджені парканчиками, а тому батькам доводиться ловити своїх «Чад» іноді майже перед капотом автомобіля, але прикрих випадків на щастя ще не траплялося. Таким чином, за час перебування з дитиною на ігровому майданчику, замість відпочинку батьки спалюють велику кількість нервових клітин, оскільки кожну секунду перебувають на як кажуть «на стрьомі».

Читайте також: Тротуари в Мікрорайоні “Луначарський” чи лінія перешкод

Розповісти друзям

9 коментарів до “Мешканці скаржаться на погані умови життя

 1. 0

  0

  да нех””а они не делают, Как обычно перед выборами покажут свой “участок – територию” – ямку песочком притрусят – “Вот, смотрите что мы сделали!…” (за один день до выборов). Как-то приходили, попросили яму отфотошопить – видили им надо отчет показать. =(

  1. 0

   0

   Ваша правда, воно завжди – так особливо у Партії вільних демократів на чолі з мером міста. ЗРОБЛЕНО чи як там?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.