Мера Черкас попросили публічно вибачитись за оголошення трауру через вбивство депутата

Сьогодні на засіданні сесії Черкаської міської ради керівники чотирьох громадських організацій попросили Анатолія Бондаренка публічно вибачитись через оголошення 1 жовтня трауру за вбитим депутатом Михайлом Бінусовим.

Представники громадськості мотивували тим, що нині у зоні АТО загинули 24 жителі Черкас, для міста це також великий траур, втім до їх загибелі не було такої уваги.

”Прикро, що у нас у місті пріоритети значно вищі, ніж загибель простих хлопців на сході, це викликало обурення серед членів очолюваної мною організації”,- зауважив голова ”Союзу учасників АТО Олексій Колесник.

Фото – ПроВсе

А голова ГО ” Ветерани війни сходу” Василь Шкут додав, що ганьба такому меру, який закриває очі нате, що люди на сході гинуть десятками.

Втім міський голова на їх прохання не відповів нічого, а одразу дозволив висловити думку депутатові Павлу Карасю:

” Війна буває різна. Жалоба була не так за Михайлом Бінусовим, як жалоба була за демократією”.

Далі депутати продовжили обговорення й запити, поки міському голові знову не нагадали за публічне вибачення. За словами директора департаменту організаційного забезпечення Лілії Маліщук, за час каденції міського голови Анатолія Бондаренка на сході загинуло лише двоє жителів Черкас і в місті тоді оголошували траур.

Сам же міський голова зауважив:

” Я готовий вибачитись публічно тоді, коли слідство поставить крапку й всім буде зрозуміло, що у місті діяла організована злочинна група, що спричинила вбивство Михайла Бінусова”.

Проте секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький наголосив, якщо мер не вибачиться, депутати не продовжуватимуть далі роботу на засіданні.

Потому представники декількох фракцій покинули залу засідань, але після реєстрації депутатів, кворум таки залишився.

В залі була присутня і депутат чотирьох скликань Любов Майборода, яка також закликала працювати депутатів і не розходитись.

” Ви є прикладом вирішення конфліктних питань, ми не маємо права не відвідувати засідань, це ганьба, а також треба дотримуватись регламенту,- звернулась до присутніх депутатів Любов Майборода.

Після цього робота сесії продовжилась.

Інна Молчанова

2 коментарі

  1. 0

    0

    ДЕПУТАТОВ РАЗДРАЖАЕТ ЧТО МЕР ОБЬЯВИЛ ТРАУР ПО СВОЕМУ ДРУГУ.НО НЕ НИЧЕГО НЕ ИМЕЮТ ПРОТИВ СМЕРТИ ПАРНЕЙ В АТО.МЕРУ НАДО БЫЛО ИЗВИНИТЬСЯ ЗА ТО ЧТО НЕ ЗАМЕЧАЛ ПОГИБШИХ.

  2. 0

    0

    Да пофигу все и Бондаренку и Карасю и всем иже с ними. Эти идиоты так и не поняли, почему возмущается народ по поводу объявления Бондаренком дня скорби по своему подельнику.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.