Мер Черкас заявляє, що попередники вивели через корупційні схеми 30% бюджету міста

Кримінал Черкаси Новини Черкаси

«Я не представник правоохоронних органів і не фахівець у розслідуванні фінансових порушень, але з того, що вже стало відомо, можу сказати – 30% бюджету було виведено через корупційні схеми!» – повідомив міський голова Анатолій Бондаренко на прес-конференції минулого тижня.

Пише газета “Черкаський кур’єр” від 24.02.2016 р.

Бондаренко наголосив, що наразі правоохоронні органи проводять перевірку всіх департаментів та управлінь  виконкому Черкаської міської ради.

« Йде слідство, і я поки не можу розголошувати всі деталі справи. Але перевіряємо акти виконаних робіт, тендери за останні 4 роки. Тепер головне – щоб всі ці справи були доведені до суду», – зазначив Анатолій Бондаренко.

Як відомо, на початку лютого обшуки  також були проведені  в управлінні вуличної інфраструктури. Правоохоронці вилучили печатки декількох підприємств і деякі установчі документи.  Бондаренко додав, що, як тільки буде оголошено про підозру, начальника управління вуличної інфраструктури Сергія Отрешка буде відсторонено від займаної посади.

У КП «ЧЕЛУАШ» у результаті обшуку було вилучено кліше з підписами і більше двохсот печаток, навіть печатки Міністерства внутрішніх справ України, Головного управління юстиції в м. Києві, реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві, Державної податкової інспекції м. Черкаси,  гербова печатка паспорта України, печатки приватних нотаріусів, страхових компаній органів самоорганізації населення…

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.