Мер Черкас заперечив факт отримання підозри, генпрокурор має протилежну думку

Новини Черкаси Новини Черкаської області

У четвер 4 жовтня міському голові Черкас Анатолію Бондаренку спіробітниками прокуратури Черкаської області було вручено повідомлення про підозру в створенні штучних перешкод у роботі депутатів Черкаської міської ради 22 серпня.

Про це журналістам Телеканалу Рось повідомив прокурор Черкаської місцевої прокуратури Богдан Овсієнко.

канівська сесія, повідомлення про підозру

Сьогодні, міському голові Черкас Анатолію Бондаренку прокуратура області вручила повідомлення про підозру в створенні штучних перешкод у роботі депутатів Черкаської міської ради 22 серпня. Про це нам повідомив прокурор Черкаської місцевої прокуратури Богдан Овсієнко.Факт вручення підозри від прокуратури області міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заперечив. О 17 годині він скликав прес – конференцію, де прокоментував заяву прокуратури. Нагадаємо, 23 серпня чергове пленарне засідання депутатів Черкаської міськради не відбулося через відсутність кворуму. Днем раніше, 22 депутати та міський голова провели позачергову сесію на Чернечій горі у Каневі. Однак частину депутатів, засоби масової інформації та черкасців ніхто не попереджав про її проведення. Матеріалів відеозйомки сесії медійникам також не надали. Заяву із проханням призупинити дію чотирьох рішень, прийнятих на сесії у Каневі, депутат Олександр Радуцький подав до Черкаського адміністративного суду наприкінці серпня.

Опубліковано Телеканал Рось Четвер, 4 жовтня 2018 р.

В той же час міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заперечив факт вручення йому підозри. О 17 годині він скликав прес – конференцію, де прокоментував заяву прокуратури.

“Невідомі особи блокували мій автомобіль там з незрозумілих причин… і зачитували підозру автомобілю мого брата” – підкреслив очільник міста.

В той же час близько 18-ї години генеральний прокурор України Юрій Луценко на своїй сторінці в Facebook повідомив що Черкаська прокуратура оголосила підозру меру обласного центру Анатолію Бондаренко.

“Міський голова під виглядом святкування зібрав “правильних”депутатів у Каневі, які зайшли в зал музею і проголосили себе сесією Черкаської міськради”, – написав генпрокурор. Однак більше 20 депутатам ніхто не повідомив про сесію.

Нагадаємо, що в серпні 2018 року Бондаренко провів позачергове засідання Черкаської міської ради в Каневі, замість самих Черкас. Про засідання знала лише частина депутатів міськради. Про нього не повідомили ні територіальну громаду, ні ЗМІ. Це не завадило Бондаренку провести «виїзне засідання», а депутатам, які на нього прийшли — прийняти кілька рішень з галузевих та земельних питань.

Розповісти друзям
  • 9
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.