Мер Черкас отримав 2 подяки від спортсменів

Спорт Черкаси

В мерії Черкас сьогодні відбувся своєрідний день “подяки”. Так спортивні установи міста нагородили міського голову подяками. Зокрема подякували за сприяння веслувальники та баскеболісти.

 Першими слова вдячності всьому депутатському корпусу та міській владі прийшли висловити черкаські веслувальники. Адже з 26 по 27 травня Черкаси вперше приймали змагання з веслування, які віднесли до ІІІ рангу. Загалом за нагороди всеукраїнських змагань з веслування на човнах «Дракон» «Кубок Черкащини» змагалося понад 200 веслярів із 7 команд України. Радий, що рівень організації та проведення змагань гідно оцінили насамперед спортсмени. – поінформував очільник Черкас

Другу подяку очільник міста отримав від президента МГО «Баскетбольний клуб БК «Країна Баскетболія» Олександра Нагорного за підтримку з боку міської влади баскетбольного спорту в Черкасах. Приємно відзначити, що серед вихованців клубу – уже 14 кандидатів у різні збірні України.

Пишаюся нашими спортсменами і вважаю за обов’язок кожного свідомого черкасця підтримувати та вболівати за своїх! -зазначив очільник міста.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.