Меморіальні дошки встановлять на будинках де проживали загиблі воїни АТО

Новини Черкаси

Міський бюджет Черкас відшкодовуватиме родинам загиблих в АТО вартість встановлення меморіальних дошок. На цю мету в поточному році передбачено 390 тисяч гривень для 26 родин. Відповідне рішення ухвалено на останній сесії Черкаської міської ради 28 серпня 2017 року.

Згідно рішення Черкаської міської ради 2-2342 від 28.08.2017 Про внесення змін до рішення Черкаської міської ради від 22.01.2015 № 2-676 “Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції на 2015-2017 роки”” видатки на ці заходи будуть здійснюватися в межах фактичних витрат, підтверджених документально, але у розмірі не більше ніж 15 тис. грн. за одиницю, на підставі договорів-замовлення на виготовлення і встановлення меморіальних дошок та актів виконаних робіт.

Виготовлення і встановлення меморіальних дошок загиблим учасникам антитерористичної операції-мешканцям м. Черкаси буде проведено на будинках, де вони проживали.

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.