Мельник лишається під вартою!

Новини Черкаси

Чергова перемога громадськості у Черкасах: скандальна справа Вадима Мельника, якого слідство вважає головним організатором убивства журналіста Василя Сергієнка, ставши однією із найрезонансніших тем останнього місяця, закінчилась повним задоволенням вимог громади.

Про це повідомляє на сторінці фейсбук Національний Корпус – Черкащина

Нагадаємо, нещодавно організатору вбивства журналіста-майданівця після оголошення про підозру було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Але, вочевидь, після чималого хабара кілька тижнів тому апеляційний суд хотів відпустити убивцю на волю, змінивши запобіжний захід на домашній арешт у нічний час. Завдяки присутності активістів Національного Корпусу та небайдужих Черкащан убивцю та суддів-хабарників того дня було заблоковано у залі суду, а слідство вручило Мельнику повторне повідомлення про підозру.

Та зусиллями активістів, учорашнє вирішальне слухання Черкаського обласного апеляційного суду щодо обрання запобіжного заходу завершилось рішенням, на яке заслуговує убивця журналіста – тримання під вартою без права застави.

“Ми вдячні усім хто приєднується до нас під час судових слухань. Ця справа може стати показовою для усіх та укотре підтвердити дієвість народного гніву, якщо правосуддя не діє. Слава Нації!”, – пишуть у фейсбуці.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.