“MapaMagic” та Черкаська міська рада підписали угоду

Новини Черкаси

Угоду про безоплатну передачу Черкаській міській раді у користування програми «MapaMagic» підписано. Про це на своїй сторінці фейсбук повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, що тривалий час у міської влади та командою розробників додатку “MapaMagic” тривав конфлікт, через який проект додатку зачиняли.

“Зі свого боку як міський голова я задоволений тим, що всі непорозуміння, котрі виникли в ході переговорів із засновниками програми, на сьогодні вичерпано, оскільки як і до виборів, так і після завжди був активним прихильником транспортної реформи. Переконаний, що Черкаси мають усе необхідне і просто зобов’язані показати приклад усім обласним центрам країни, як потрібно її запроваджувати. Насамперед, користування громадським транспортом має бути комфортним, зручним, доступним для жителів міста і не надто обтяжливим для бюджету. Саме ці переваги і продемонстрували засновники «MapaMagic», котрі, наголошую, передали програму в абсолютно безоплатне користування. А також зобов’язалися забезпечити її підключення та належне функціонування. Це вже крок до сучасних і прогресивних реформ. Наступними хотілося б бачити і запровадження електронного квитка, і електронних табло на зупинках, і багато чого іншого, що б вивело муніципальний транспорт на конкурентоспроможний рівень”, – написав Анатолій Васильович.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.