Маленька канівчанка потребує коштів на дороговартісне лікування

Канів Новини Черкаської області

Батьки маленької канівчанки Анастасії Середи просять усіх небайдужих допомогти зібрати кошти на дороговартісне лікування дівчинки. Дитина народилась із аномалією грудного відділу хребта, якщо не пролікуватись, в подальшому вона не зможе ходити. Щоб хвороба не прогресувала, їй потрібно провести хірургічне лікування, а зібрати необхідну суму коштів родині не під силу.

«Нашій молодшій донечці потрібна складна операція на хребті. В процесі росту у неї почалося викривлення хребта, лікарі діагностували правобічний кіфоскаліоз 3-го ступеня. Потрібне хірургічне лікування, бо якщо його не зробити, з часом можуть відмовити ноги. Вартість такого оперативного втручання 300 тис. грн.»,- написав у «Фейсбуці» батько дівчинки Юрій Середа.

Оперативне втручання призначено на вересень місяць цьогоріч. А до цього часу родина не в змозі зібрати потрібну суму, тож звертаються за допомогою до небайдужих людей.

Для когось одна гривня – це вже шанс на одужання. Усіх, кому небайдужа доля дівчинки, просять перерахувати хоч невелику суму коштів на картковий рахунок.

Телефон мами (Середа Ірина): 0953245017

Телефон батька (Середа Юрій): 0730374498

Картка Приватбанку: 5168 7427 1787 8270, отримувач Середа Ірина Олександрівна.

Розповісти друзям
  • 295
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.