Максим Яременко: Мій бізнес – хобі, яке дарує радісні відчуття черкащанам

Новини Черкаси Спорт Черкаси

Максим Яременко, 27-річний підприємець з Черкас, розповів нашому виданню про те як починав бізнес та про гіроборди, які вже встигли підкорити серця багатьох черкащан. На сьогоднішній день Максим має декілька точок в місцевих ТРЦ з реалізації популярної продукції, сервісні центри з ремонту сучасних гаджетів тощо. Також, він є власником парку гіробордів у Черкасах.

265787769
Максим Яременко, підприємець з Черкас

З молодим підприємцем спілкувався Станіслав Сафонов

Впевнений, що читачам нашого сайту буде цікаво дізнатися більше про тебе: звідки з’явилося бажання, та ідея створити подібний бізнес ?

Мені зараз 27 років. Маю дружину та двох чудових дітей. Отримав вищу освіту за спеціальністю «Міжнародна економіка» і ось вже 6 років займаюся підприємницькою діяльністю, – розповів Максим Яременко. Все почалося з тих часів, коли в мене був «Iphone 3G». Через велике бажання та зацікавленість я вивчав пристрій та вчився самостійно його ремонтувати. Згодом, відкрили перший сервісний центр з обслуговування та й поступово перейшли до продажу пристроїв.

Сьогодні, можна сміливо казати, що твої точки з продажу телефонів «Apple», гіробордів, аксесуарів … є найпопулярнішими в місті, чи плануєте розширення ?

Насамперед, в наших планах провести повне налаштування роботи на місцях, які ми маємо, покращити сервіс тощо.

Окрім телефонів «Apple» та інших пристроїв популярними є гіроборди. Як зустріли черкащани цю новинку в Черкасах?

265787757

Крім позитивних емоцій у людей виникає велике бажання спробувати продукцію в дії. Ми залюбки надаємо їм таку можливість. Для людей, які мають бажання просто покататися та відпочити ми відкрили відповідний парк гіробордів, який знаходить на розі вулиць Хрещатик та Смілянська. Раніше такої розваги в місті не було. За 10 хвилин беремо 25 гривень. Орієнтуємося на молодь. Поки не багато клієнтів – люди у відпустках. Кожного дня приходить близько 10 людей – це нормально, – розповідає Максим Яременко.

Я так зрозумів, пристрій працює від акумулятора. На скільки його вистачає і за скільки він заряджається? Яка вага одного гіроборду ?

Так, працює він на батареї, якої вистачає на 20 км. Щоб зарядити батарею повністю потрібно буде приблизно 2-2,5 години. Один пристрій важить близько 14 кілограмів.

Стосовно гарантії

Гарантія на гіроборд становить 1 рік, але вона – розділена. 1 рік – на акумулятор, 1 місяць гарантії на електричні вузли, у зв’язку з тим, що немає такого користувача, який не впав би або не впустив гіроборд з висоти. Також, варто відзначити, що їздити на цьому пристрої під час дощу або після – заборонено. Такі прогулянки шкодять пристрою, але нажаль люди іноді ігнорують ці правила, – розповідає нашому сайту Максим Яременко.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.