Максим Шило на лінійці: Смерть ворогам!

Новини Черкаси

Навчальний процес в Черкасах – офіційно розпочато.

За інформацією  департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради станом на  1 вересня в школах комунальної власності міста навчатиметься  більше 25 тисяч учнів.

Серед них першокласників за попередніми  даними  буде  близько 3000. Остаточні цифри будуть відомі лише в кінці вересня, коли загальноосвітні заклади нададуть звіти.  Загалом у місті 43 навчальних заклади: із них 36 комунальної власності,  де навчалося на кінець минулого навчального року 25258 учнів. Мережа закладів нового типу та спеціалізованих шкіл у місті збережена. Працюють 3 гімназії, 2 ліцеї, колегіум «Берегиня», 8 спеціалізованих  шкіл,  що становлять 33% від загальної кількості шкіл міста, в них навчатиметься  більше 12 тисяч учнів.

Для настрою, ми підготували Вам не великий фоторепортаж з Черкаської ЗОШ №34. Серед гостей школи були присутні: депутат Черкаської міської ради Максим Шило та представник від ПриватБанку (це щось новеньке).

Максим Шило привітав учнів школи з початком навчального року та побажав їм великих досягнень в цьому напрямку. Наприкінці свого виступу вигукнув: “Смерть ворогам !”.

photo_2016-09-01_09-15-20

Як ми раніше повідомляли, на урочистій лінійці був присутній представник ПриватБанку. В цілому вона привітала першокласників з початком навчання, розповіла про програму “Юніор” та про деякі школи, мета яких – навчати дітей фінансовим операціям та управління бюджету. Куди без реклами на лінійці правда? (через розуміння, що людина виконує свою роботу та вказівку керівництва, ми (редакція) вирішили не публікувати ініціали людини та її фотографію.

Першокласники традиційно тримали кульки та дивилися програму присвячену до Дня Знань:

19

Ну і як без співів та танців?

Розповісти друзям

2 коментарів до “Максим Шило на лінійці: Смерть ворогам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.