Майже три мільйона гривень спрямували на соцекономрозвиток Черкаського району

Новини Черкаської області

Станом на кінець листопада цього року за поданням народного депутата України Владислава Голуба з державного бюджету місцевим бюджетам на соцекономрозвиток населених пунктів Черкаського району 197 виборчого округу було виділено майже 3 мільйона гривень. Про це нардеп повідомив під час засідання дев’ятнадцятої сесії Черкаської районної ради.

Він зауважив, що цьогоріч для жителів Черкаського району спільно з керівництвом Черкаської райдержадміністрації, районної ради, сільськими головами вдалося багато зробити.

“Для Черкаського району виділено майже 3 млн. грн., що спрямовані на підтримку освіти й медицини. Окрім того, найближчим часом Черкаський район отримає з державного бюджету ще понад 2 мільйона гривень, які, до речі, будуть перехідними. Я розумію, що освоїти їх до кінця року буде важко”,– розповів Владислав Володимирович.

За словами народного обранця пріоритетом у його роботі і надалі залишатиметься освітня і медична сфери.

Це те, що абсолютно на різному рівні потребує державного захисту, осучаснення та оновлення. Відтак, нещодавно повністю замінили вікна в Байбузівській ЗОШ. Часткову заміну здійснили у Яснозірській та Мошнівській школах. На придбання електротехніки виділено орієнтовно 155 тис. грн. для Байбузівської, Будищенської, Тубільцівської, Мошнівської, Кумейківської, Свидівоцької та Руськополянської ЗОШ №2. На придбання комп’ютерної техніки для Геронимівської, Тубільцівської, Мошнівської, Яснозірської та Руськополянських шкіл № 1 та № 2 спрямовано близько 277 000 тис. грн”., – зазначив народний обранець.

Крім того він зауважив, що цьогоріч не вдалося реалізувати проект ремонту системи водовідведення в Мошнівській ЗОШ, втім ці кошти – орієнтовно 1,3 млн. гривень – будуть перерозподілені між школами Черкаського району на покращення системи енергоефективності закладів освіти.

“Зі свого боку я зроблю все можливе, аби в наступному році повернутися до цього проекту, щоб Мошнівська школа отримала систему водовідведення, як вона того і потребує”,- пообіцяв Владислав Голуб. 

головний лікар КЗ «Черкаський районний центр ПМСД» Ганна Пантюхіна

Не залишається поза увагою народного обранця і медична галузь Черкаського району, понад 400 тисяч гривень спрямовані на придбання медичного обладнання для ФАПів та амбулаторій.

“Я як представник первинної медицини дякую Вам за спрямовані кошти, в наступному році ми також сподіваємося на співпрацю, бо первинна медицина потребує дооснащення для того, щоб сімейні лікарі мали з чим працювати і на чому їздити”,- звернулась до Владислава Голуба головний лікар КЗ «Черкаський районний центр ПМСД» Ганна Пантюхіна.

Про те, що співпраця має бути налагоджена на всіх рівнях влади зауважив і голова районної ради Олексій Собко:

«Ми притримуємося єдиної думки про співпрацю усіх гілок влади, вона дійсно є і буде надалі, бо за рахунок співпраці ми покращуємо добробут мешканців нашої України».

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.