Майже 900 тисяч гривень сплатять за нову вбиральню у одному з черкаських парків

Новини Черкаси

Орієнтовно через півтора тижні у парку Хіміків запрацює нова вбиральня. За її будівництво, документацію та матеріали вже сплачено 610 тисяч гривень, залишилось сплатити ще 175 тисяч. Про це повідомив директор Комунального підприємства «Дирекція парків» Володимир Стойко.

Новий туалет матиме можливість підігріву води, душову кабіну, якою зможуть користуватися працівники парку, та його експлуатація не припинятиметься навіть у зимовий період.

«Будівництво такої вбиральні у парку Хіміків розпочали ще у 2014 році, а завершать цьогоріч за півтора тижні. Мільйонний туалет, як про це говорять містяни, насправді коштуватиме 886 тисяч гривень. Це ті кошти які були сплачені за будівництво самого туалету, за виготовлення проектно-кошторисної документації, а також за авторські та технічні нагляди», – розповів Володимир Стойко.

Нарікає керівник комунального підприємства і на підвищення вартості на будівельні матеріали.

«Є експертний звіт державної будівельної експертизи, датований ще 22 грудня 2014 року, на той час вартість туалету була оцінена в 602 тисячі гривень. Важливий факт, який всі замовчують – це будівництво зовнішніх мереж, туалет знаходиться всередині парку і необхідно було провести водопостачання водовідведення та електромережі», – запевнив директор КП «Дирекція парків».

Тож за словами чиновника через те, що будівництво було припинено майже на три роки, зросла вартість будівельних матеріалів, крім того проведення усіх зовнішніх мереж потягнуло майже четверту частину від загальної вартості вбиральні.

Для порівняння Володимир Стойко розповів, скільки ж коштували подібні вбиральні в інших парках міста, а саме: туалет в Долині троянд обійшовся у 427 тисяч гривень, у парку Сосновий бір – у 280 тисяч гривень. Втім, їх вартість далеко відрізняється від нової вбиральні у парку Хіміків.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.