Майже 30 мільйонів спрямували на розвиток освіти й медицини трьох районів Черкащини за поданням нардепа Голуба

Новини Черкаської області

Капітальні ремонти будівель, заміна вікон у школах і навчально-виховних комплексах, придбання комп’ютерної та побутової техніки, нових меблів, медобладнання для лікарень і амбулаторій Канівщини, Золотоніщини, Черкащини. Такі оновлення цьогоріч торкнулись мало не кожної установи районів, що входять до 197 виборчого округу народного депутата Владислава Голуба. Кабмін за поданням нардепа спрямував цьогоріч майже 30 млн. грн. в рамках програми соціально-економічного розвитку населеним пунктам цих районів та м. Черкаси.

Про підсумок року та про цьогорічний крайній транш субвенції на потреби Канівщини, Золотоніщини та частини Черкаського району і Черкас нардеп днями оприлюднив на сторінці в мережі «Фейсбук» .

Владислав Голуб

«За моїм поданням ще від 9 листопада, Кабінет Міністрів України виділив додатково майже 6,5 млн гривень у рамках програми соціально-економічного розвитку мого виборчого округу. Як підсумок за 2017 рік населеним пунктам 197 виборчого округу виділено майже 30 млн гривень як субвенція з державного бюджету на соцеконом розвиток»,- написав пан Голуб.

Для розуміння, на які потреби будуть спрямовані 6,5 млн грн., нардеп приклав документ і зазначив:

«Канів отримає 190 тис. грн., Канівський район – 1 269 000 грн, Черкаси – 300 тис. грн. Черкаський район – 2 400 000 грн, Золотоніський район – 1 957 000 грн.». Через обласний бюджет Черкаської області спрямують 180 тис. грн.. на придбання комп’ютерної техніки для Золотоніського професійного ліцею.

До теми: У Канівську лікарню надійшли сучасні автомобілі швидкої медичної допомоги

Зауважимо, ці кошти будуть перехідними на наступний рік. Рішення про їх спрямування було ухвалено спільно з сільськими головами і керівництвом районів. Протягом жовтня-листопада, працюючи на своєму виборчому окрузі та збираючи думки жителів, нардепом і було вирішено клопотати про додаткове виділення коштів держбюджету.

До теми: У Канівську лікарню надійшли сучасні автомобілі швидкої медичної допомоги

Зокрема, відвідуючи Золотоніський професійний ліцей, Владислав Голуб дізнався, що для поліпшення навчального процесу заклад потребує нових комп’ютерів. Нардеп також зауважує, зануритись у проблеми жителів округу та їх вирішити допомагають усі гілки влади: від сільських голів до керівників районів, втім, оминаючи неконтактну і непрофесійну міську владу м. Золотоноша.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.