Майже 200 пар черкащан скористалися цьогоріч сервісом “Шлюб за добу”

Новини Черкаси

Як інформує Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області, сучасний, зручний та позитивний проект «Шлюб за добу» вже зовсім скоро запрацює у містах Каневі, Смілі та  селі Білозір׳я Черкаського району.

15 листопада 2017 року прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України № 812-р «Про внесення зміни до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016р. № 502», яким розширено перелік населених пунктів, де запроваджується реалізація пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем, зокрема, у містах Каневі та Смілі Черкаської області.

Також за ініціативою голови  Білозірської сільської ради  Черкаського району до переліку населених пунктів – учасників пілотного проекту включено село Білозір׳я  Черкаського району Черкаської області.

Пілотний проект «Шлюб за добу» дозволяє поєднати серця закоханих без черг. Після визначення організатора державної реєстрації, закохані зможуть скористатися послугою експрес-одруження.

 


Розповісти друзям
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.