Майже 11 тисяч школярів Черкас отримуватимуть безкоштовні обіди

Новини Черкаси
В місті Черкаси ухвалено Програму забезпечення безоплатними обідами учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів комунальної власності міста Черкаси із сімей, які перебувають в складних матеріальних умовах, а також із неповних та неблагополучних сімей на ІІ семестр 2015/2016 навчального року.
Дітей із сімей, які перебувають в складних матеріальних умовах, у черкаських школах харчуватимуть безкоштовноПро це повідомляють у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. Так заходами програми передбачено харчування учнів 5-11 класів із малозабезпечених сімей, учнів із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та часткову компенсацію з міського бюджету за харчування дітей-переселенців.
Безкоштовне харчування для дітей, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції  на територію м. Черкаси передбачено обласною комплексною програмою «Турбота» з розрахунку 6 гривень 10 коп. на день. Утім середня вартість одноразового харчування у загальноосвітніх навчальних закладах міста для учнів 5-11 класів становить на дві гривні більше. Саме таку різницю покриває міський бюджет.
Також до кінця ІІ семестру 2015/2016 навчального року безкоштовними обідами забезпечені всі учні молодшої школи та переселенці.
Отже, з місцевого бюджету виділено понад 7 млн. грн., завдяки чому безкоштовно харчуватимуться 10924 учнів, із них:
10249 учнів 1-4 класів;
192 учні 5-11 класів із малозабезпечених сімей;
228 учнів із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах;
255 учнів, батьки яких є учасниками АТО.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.