Маємо напрацювати злагоджену систему щодо виділення земель учасникам АТО на місцях – О. Тіхонов

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Аби обговорити проблеми, які виникли навколо земельних питань учасників АТО Черкаської області, сьогодні зібралися представники Черкаської обласної та районних державних адміністрацій, учасники АТО, представники районних спілок учасників АТО.

Так, учасники АТО стверджують, вдавалися до перекриття дороги, через ігнорування влади до їх земельних проблем. Натомість виконуюча обов’язки директора Держгеокадастру Черкаської області Ольга Залога зазначила, землі по районах в резерві є, треба звертатися й уточнювати інформацію по кожному району.

«Така ситуація із видачею ділянок склалася через технічний процес оформлення заявок ,який ми проводимо постійно. Тому прошу не зважати це за особисту відмову ,або відмову в цілому»,- зауважила О. Залога.

Керівник «Спілки воїнів АТО Черкащини» Олександр Тіхонов вважає, що необхідно напрацювати злагоджену систему на місцях. «Я би хотів, щоб голови районних спілок учасників АТО були безпосередніми господарями процесів з надання земельних ділянок, допомагали у оформленні документів. Необхідно створити робочу групу й надати їй всі дані, щоб кінцева інформація надходила в райони»,- вважає О. Тіхонов.

Крім того, за словами першого заступника голови Черкаської ОДА Віталія Коваля, сьогодні по області нараховується 38 обласних і районних спілок учасників АТО.

В свою чергу голова канівської РДА Дмитро Шелест звернувся до присутніх й повідомив, що програма з придбання житла учасникам АТО буде ухвалена на черговій сесії , яка відбудеться у березні місяці. Також Віталій Коваль зазначив, що було ухвалено доручення, відповідно до якого у кожному районі Черкаської області мають бути вирішені щонайменше по п’ять житлових питань для учасників АТО.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.